Get Adobe Flash player

JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTY, KTÓRY CHODZIŁ PO NASZEJ ZIEMI

okladka album plotno str1
Taki właśnie tytuł nosi najnowszy album wydany jako dziękczynienie i upamiętnienie kanonizacji Jana Pawła II oraz Jego pamiętnej wizyty apostolskiej w naszej Diecezji w czerwcu 1999 roku. Pięknie ilustrowany przywołuje chwile obecności Karola Wojtyły na naszych ziemiach jako kapłana, profesora, biskupa i wreszcie papieża. Znajdziemy w nim archiwalne fotografie z pamiętnych spływów kajakowych oraz zapoznamy się z ciekawymi relacjami osób związanych z wizytą apostolską Świętego pielgrzyma do naszej Diecezji.

Niniejsze wydanie stanowi I część upamiętnienia osoby Świętego na naszym terenie. Już dziś zachęcamy do wzbogacenia domowej biblioteki również w tom II zatytułowany Jan Paweł II – Żyjemy Jego świętością, będący naszą odpowiedzią na obecność i przesłanie, jakie zostawił nam następca św. Piotra.

Zapraszamy do naszej Księgarni Diecezjalnej św. Jerzego w Ełku (Pl. Katedralny 1; tel. 87 621 68 37) oraz w Suwałkach (Pl. Piłsudskiego 2; tel. 503 641 622). Zamówienia wysyłkowe można składać również elektronicznie na stronie: www.cod.elk.pl

Serdecznie zapraszamy.

stat4u