Get Adobe Flash player

Publikacje, które można nabyć w Księgarni Św. Jerzego.

Publikacja - Wyjaśnienie Symbolu św. Atanazego

QUIQUMQUE okladka front
Szanowni Państwo

Po długim okresie oczekiwania i trudnej pracy redakcyjnej oddajemy w ręce Czytelników zapowiadaną wcześniej publikację traktującą o Wierze w Syna Bożego pióra św. Hildegardy, która w oryginale brzmi Wyjaśnienie Symbolu św. Atanazego.

Czytaj więcej...

Mini Przewodnik po Szlakach Św. Jana Pawła II

okladka miniprzewodnik internetNo i mamy! Niewielka, ale bardzo praktyczna książeczka w j. polskim właśnie została wydrukowana! Prowadzi nas po śladach Jana Pawła II w Diecezji Ełckiej, podaje daty i miejsca z Nim związane.

Czytaj więcej...

Udało się wreszcie jest!!!

Okładka 05 pierwsza stronaUdało się i wreszcie jest!!!Przepiękny album wydany we współpracy Fundacji Szlaki Papieskie z Krakowa, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Centrum Oświatowo Dydaktycznego. Niewątpliwie to długo oczekiwana pozycja na rynku wydawniczym, która w sposób syntetyczny i niezwykle ujmujący przedstawia Karola Wojtyłę jako człowieka w drodze – zapamiętanego oczami Jego współtowarzyszy, świadków, przyjaciół.

Czytaj więcej...

JAN PAWEŁ II – ŚWIĘTY, KTÓRY CHODZIŁ PO NASZEJ ZIEMI

okladka album plotno str1
Taki właśnie tytuł nosi najnowszy album wydany jako dziękczynienie i upamiętnienie kanonizacji Jana Pawła II oraz Jego pamiętnej wizyty apostolskiej w naszej Diecezji w czerwcu 1999 roku. Pięknie ilustrowany przywołuje chwile obecności Karola Wojtyły na naszych ziemiach jako kapłana, profesora, biskupa i wreszcie papieża. Znajdziemy w nim archiwalne fotografie z pamiętnych spływów kajakowych oraz zapoznamy się z ciekawymi relacjami osób związanych z wizytą apostolską Świętego pielgrzyma do naszej Diecezji.

Czytaj więcej...

Płyty Sióstr Benedyktynek Misjonarek w sprzedaży

serwus
schola
W sprzedaży dostępne są płyty z muzyką w wykonaniu Sióstr Benedyktynek Misjonarek. Zapraszamy do posłuchania pięknej muzyki.

Czytaj więcej...

Benedicamus Domino

schola
Z wielką radością oddajemy do Waszych rąk płytę Scholi Gregoriańskiej Zgromadzenia Sióstr Benedyktynek Misjonarek poświęconą naszemu Zakonodawcy – św. Benedyktowi.

Czytaj więcej...

stat4u